درحالیکه رئیس کمپانی Tesla که رئیس کمپانی SpaceX هم هست دیشب ماشین تسلای آلبالوییش رو گذاشت توی فال سفیدش و فرستاد فضا و 323میلیون آمریکایی به همراه هفت میلیارد و دویست میلیون نفر از سایر نقاط جهان (منهای ایران) براش ایستاده دست زدند، بنده هم قالب وبلاگم رو طی یک عملیات موشکافانه از بین 21 فایل نوت‌پدی که هرکدوم یکی از قالب‌هام بودند پیدا کردم و با استفاده از کلیدهای Ctrl+A و Ctrl+C و Alt+Tab و Ctrl+V در بیان کپی کرده و اومدم بهتون اطلاع بدم! [خواهش میکنم تشویق نکنید. کاری نکردم که]

بنظرم فارغ از این ماجراجویی خفن من، بیاید ذوق کنیم واسه این لعنتی! 1,420,788 کیلوگرم فال هوی رو فرستاد فضا، تسلا رودسترش رو گذاشت در مدار، از اونجا هم برامون سلفی گرفته فرستاده زمین، آب از آب هم ت نخورده! تازه دو تا از بوسترهاش هم خیلی اتوماتیک برگشتند زمین و روی سکوی تعیین شده فرود اومدند! مگه میشه آقا؟ چطوری آخه؟ مگه فیلم علمی تخیلیه؟! درود خدایان بر شیطان بزرگ!

دیدار با کافکا در قبرستان

سه حادثه ناگوار در تهران و پاریس

"سرمه" یا چطور خشم خود را فرو بنشانیم؟

هم ,رو ,رئیس ,ctrl ,مگه ,گذاشت ,رو گذاشت ,رئیس کمپانی ,و ctrl ,در مدار، ,مدار، از

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

pimpim آموزش محتوانویسی amozesh درآمد کده سیستم مدیریت کیفیت در صنایع غذایی HACCP فروشگاه لوازم یدکی یدکبان حکومت ها استودیو معماری دکو آرتیو تکنولوژی و رایانه تولد